RAPORT FORRESTER: EKONOMICZNY WPŁYW USŁUG OFEROWANYCH PRZEZ EQUINIX

Sprawdź jakie oszczędności kosztów i korzyści biznesowe możesz osiągnąć dzięki - oferowanej przez Equinix - usłudze połączeń bezpośrednich.

POBIERZ RAPORT
Raport

W raporcie:

  • Jak w praktyce dokonać transformacji biznesu dzięki cyfrowym technologiom usprawniającym funkcjonowanie firm i instytucji?
  • Dlaczego w tego typu projektach tak ważny jest właściwy model łączenia różnych elementów cyfrowego ekosystemu firm i klientów?
  • W jaki sposób połączenia bezpośrednie uznawane są przez analityków Forrester za jeden z kluczowych elementów systemu nerwowego firm i organizacji?
  • Case study - analiza efektów wdrożenia usług Equinix u klientów z sektorów: przemysłowego, turystyki, usług finansowych i usług profesjonalnych.
  • Jakie działania należy podjąć, aby znacząco - nawet o 60-70% - obniżyć koszt usług transmisji danych?
  • W jaki sposób poprawa jakości połączeń i redukcja opóźnień nawet o 30% wpływa na produktywność pracowników i oszczędność ich czasu pracy?
  • Total Economic Impact - analiza kosztów modernizacji infrastruktury sieciowej i osiągniętych dzięki temu korzyści finansowych.
Pobierz Raport i poznaj odpowiedzi.
POBIERZ RAPORT

Dlaczego odpowiedzią są bezpośrednie połączenia 

Połączenia bezpośrednie są kluczem do sprostania wyzwaniom związanym z migracją do rozproszonej architektury Multicloud. Upraszczają migrację, zmniejszają ryzyko i ograniczenia oraz zapewniają użytkownikom to, co niezbędne ich udziału w nowej globalnej gospodarce cyfrowej.
icon1
Prywatne, bezpieczne i szybkie połączenia
Prywatne, bezpieczne i szybkie połączenia do wielu dostawców rozwiązań chmurowych.
icon2
Lepsza jakość, większe prędkości
Bezpośrednie, dedykowane połączenia do platform chmury publicznej z prędkością do 10Gb. 
icon3
Większa wydajność, niższe koszty
Sieci prywatne dla rozproszonych społeczności użytkowników, poprawa wydajności i obniżają koszty.
icon4
Zmniejszone ryzyko
Kontrola komunikacji biznesowej dzięki punktom wymiany ruchu.
icon5
Uproszczone zarządzanie
Jeden interfejs z dostępem przez jeden port połączony z wieloma dostawcami chmury.
icon6
Łatwe przenoszenie obciążenia i danych
Łatwe, szybkie i bezpieczne przenoszenie obciążeń i danych między chmurami.

Wiodąca na świecie platforma połączeń bezpośrednich

Equinix Cloud Exchange (ECX) Fabric™ umożliwia prostą migrację do Multicloud dzięki międzynarodowym połączeniom bezpośrednim. Bezpośrednio, dynamicznie i bezpiecznie łączy rozproszone ekosystemy cyfrowe.

Żeby zobaczyć jak działa ECX Fabric oraz jak powstaje szybkie i skalowalne geograficznie rozwiązanie, którego potrzebujesz, obejrzyj film ECX Overview. 
logo MAIN

Uwalniamy moc bezpośrednich połączeń

Wiodąca na świecie platforma bezpośrednich połączeń do chmury, Platform Equinix®, jest stosowana przez tysiące firm by uprościć ich drogę do Multicloud. Partner Equinix, MAIN, może pomóc Ci uwolnić potencjał połączeń bezpośrednich i wzmocnić Twoją strategię Multicloud.  

Zapewniamy wiedzę, wskazówki i usługi o wartości dodanej, których potrzebujesz, aby z powodzeniem planować w pełni zoptymalizowaną infrastrukturę Multicloud i zarządzać nią. Ściśle współpracując z Tobą, pomożemy Ci zrozumieć rolę połączeń bezpośrednich we wspieraniu Twojej cyfrowej strategii biznesowej i umożliwimy Ci korzystanie z centrów Interconnection, aby łączyć się ze wszystkimi dostawcami chmury, których potrzebuje Twoja firma.

Wykorzystując moc Platform Equinix, MAIN pomaga sprostać wyzwaniom związanym z Multicloud, zapewniając pełne wykorzystanie potencjału rozproszonej infrastruktury IT.

Pobierz Raport

Wypełnij formularz


111 111 111
info@info.com
© 2020 MAIN. All rights reserved. 
phoneat